- 43%
Zľava!

Analytická Váha Bodysync 12v1 a darčeková karta

Analytická váha BodySync 12v1 je komplexným pomocníkom pre vaše zdravie. Súčasnými statistikami, podrobnými meraniami a hodnotením dennej potreby kalórií je navrhnutá tak, aby vám pomohla lepšie pochopiť a riadiť vaše zdravie.

19,99 34,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 19,99 / ks22x 16,99 / ks33x 14,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: Vaga Kategórií:

STATISTIKY V REÁLNOM ČASE

Rozumejte svojmu telu lepšie so štatistikami pripojenými k aplikácii vo vašom smartfóne. Získajte okamžitý prístup k aktuálnym a historickým meraniam.

STATISTIKY V REÁLNOM ČASE

PODROBNÉ MERANIA

Získajte odhad váhy, indexu telesnej hmotnosti, telesného tuku, vodného obsahu, kostnej a svalovej hmotnosti. Táto vedomosť je moc pri rozhodovaní zameranom na zdravie.

PODROBNÉ MERANIA

DENNÁ POTREBA KALÓRIÍ

Zistite svoju dennú potrebu kalórií prostredníctvom našeho inteligentného algoritmu. Poskytuje sa pomoc pri dosahovaní výsledkov pre vaše zdravie.

DENNÁ POTREBA KALÓRIÍ

DBAJTE O SVOJE ZDRAVIE

Využite funkciu Bluetooth na meranie hmotnosti, výpočet BMI, odhad tuku v tele, vodného obsahu, kostnej a svalovej hmotnosti. Všetky tieto informácie vám pomôžu prebrať kontrolu nad vašim zdravím.

DBAJTE O SVOJE ZDRAVIE

TECHNICKÉ DETAILY

Materiál: kalené sklo
Farba: čierna
Konektivita: mobilná aplikácia
Napájanie: 2 x AAA batérie (nie sú zahrnuté)
Rozmery: 26 x 26 cm
Množstvo: 1 kus,,

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia zákazníkov

  Monika

  Som viac ako ohromený/a! Vrele odporúčam!

  Miroslav

  Váha s rozdielom! Nie je len pekná, ale aj vynikajúco funguje!

  Michal

  Hovoríme o prelome! Ponúka podrobný vhľad do môjho zdravotného stavu, o ktorom som nikdy nemyslel/a, že ho budem môcť tak ľahko získať!

  Štefan

  Mám rád/rada, ako váha zaviedla aktuálnu technológiu do našej kúpeľne. Teraz už meriame nielen hmotnosť, ale tiež analyzujeme tuk v tele, svalovú hmotu a oveľa viac!

  Jakub

  Toto je jedna z najlepších investícií, ktoré som kedy urobil/a pre svoje zdravie!

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://malaja.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/