-36%

Prsteň v tvare hada – LuxurySnake

Precízne navrhnuté jedným z najlepších dizajnérov, aby prsteň dokonale sadol na ženskú ruku.

zľava : 12,00 (36%)

Na sklade (dostupné na objednávku)

20,99

Počet:
Najpredávanejšie
1x 20,992x 17,903x 15,90

Ak si objednáte TERAZ, dostanete produkt medzi:
18.08.2022 - 22.08.2022

Katalógové číslo: PrstKac Kategórie: ,

SYMBOLIKA PRSTEŇA V TVARE HADA

Hadí prsteň – originálny a nezvyčajný výber šperku. Tento typ šperkov bude vždy zdôrazňovať silný charakter svojho majiteľa, jeho odhodlanie a osobitosť štýlu. Len veľmi málo ľudí vie, že prsteň v tvare hada je symbolom múdrosti, prefíkanosti a tiež talizmanom, ktorý priťahuje šťastie a bohatstvo. Taktiež, ak sa ponoríte do dávnych príbehov, takáto voľba sa považuje za prepojenie medzi dvoma svetmi – životom a smrťou. Hadí prsteň tak doplní Váš obraz tajomstvom a mystikou.

KVALITNÉ SPRACOVANIE A KVALITNÝ MATERIÁL

Prsteň v tvare hada je vyrobený z kvalitnej mosadze a mini zirkónov. Spoľahlivý a ľahko nositeľný materiál zaručuje prsteňu dlhú životnosť a krásne mini zirkóny pekne podčiarkujú už tak dokonalý vzhľad prsteňa. Prsteň sa pohodlne nosí, perfektne padne na každú ruku.

NASTAVITEĽNÁ VEĽKOSŤ

Prsteň je univerzálnej veľkosti, sadne väčšine dámskych rúk, dodáva rukám krásny elegantný vzhľad. Môžete si ho tiež trochu upraviť, ak chcete, miernym utiahnutím alebo rozšírením. Prsteň sa hodí aj k iným šperkom.

SKVELÝ NÁPAD NA DARČEK

Tento prsteň môže byť krásnym darčekom pre vás alebo vašich blízkych. Darujte ho svojej mame, manželke, priateľom na Valentína, výročie, narodeniny… Sme si istí, že s týmto prsteňom budú všetci spokojní!

VIAC INFORMÁCIÍ

Farba: zlatá
Materiál: mosadz a zirkóny
Veľkosť: Nastaviteľná
Dĺžka prsteňa: 35 mm
Vyhnite sa kontaktu s vodou, pleťovými vodami alebo parfumami, aby ste predĺžili životnosť prsteňa.