-33%

Prenosná podložka na pikniky a na pláž

Užite si pláž bez piesku na uterákoch! Táto vložka umožňuje, aby po nej kĺzal všetok piesok, rýchlo schla a je vhodná aj na rodinné pikniky alebo na kempovanie v prírode.

zľava : 12,00 (32%)

24,90

Počet:
Najpredávanejšie
1x 24,902x 21,903x 18,90
Katalógové číslo: PicMat Kategórie:

ĽAHKÁ A PRENOSNÁ

Podložka je k dispozícii vo veľkosti 200×210 centimetrov.
Je tu dosť miesta pre malú rodinu alebo pre vás a vašich priateľov. Rozmery podšívky sú skvelé pre zábavu na pláži s priateľmi a rodinou. Teraz si môžete ľahnúť a užiť si zaslúžený odpočinok.

RM8549321385790830

VODEODOLNÁ

Podšívka je vyrobená z polyesterovej tkaniny 210T, vďaka čomu je odolná proti roztrhnutiu. Materiál je tiež odolný proti opotrebovaniu a má dobrú odolnosť proti vode. Látka vás ochráni pred konármi, kameňmi, nečistotami, vodou, pieskom a hmyzom. Bude tak úplne chrániť vás a vaše predmety pred vlhkosťou a pieskom.

MONTÁŽNE HÁKY

So štyrmi háčikmi, ktoré sú súčasťou ceny, môžete vložku pevne pribiť do piesku alebo na trávnik.
Plážová podložka má tiež 4 vrecia s pieskom, ktoré môžete umiestniť do rohov. Pre lepšiu účinnosť sa odporúča na pripevnenie použiť piesok alebo malé kamienky, ktoré ďalej zabránia odfúknutiu podšívky vetrom.

VIACÚČELOVÁ

Môže byť použitá ako prikrývka alebo koberec a zároveň ako úkryt pred slnkom alebo dažďom. Je ideálna pre pláže, pikniky, parky, všetky rodinné výlety, športové podujatia, vonkajšie festivaly, kempovanie, turistiku, rybolov alebo iné príležitosti a vonkajšie aktivity.