-37%

Magická viacúčelová metla a darčeková karta

Extrémne dlhá rukoväť vám umožní bezpečne dosiahnuť vysoké okná alebo ťažko dostupné miesta bez použitia rebríka. Dĺžku si môžete upraviť od 58 cm až po úžasných 90 cm!

 

zľava : 13,00 (37%)

Na sklade (dostupné na objednávku)

21,99

Počet:
Najpredávanejšie
1x 21,992x 18,903x 16,90
Katalógové číslo: Metla Kategórie:

JEDNODUCHÉ ČISTENIE!

Ak vaše deti alebo štvornohí kamaráti polejú podlahu vodou alebo inou tekutinou, je mimoriadne náročné ich všetky naraz vysušiť obyčajnými metlami. Táto mäkká viacúčelová metla má veľmi silnú sušiacu schopnosť! Odstraňuje nielen tekutiny, ale je skvelý aj na čistenie vlasov a rozbitého skla!

VŠADE ČISTO

Čarovná viacúčelová metla vhodná do obývačiek, kuchýň, bazénov, garáží či kúpeľní poslúži aj ako stierka v kombinácii s čističom skla.

PLNE FLEXIBILNÉ A JEDNODUCHÉ SKLADOVANIE

Extrémne dlhá rukoväť umožňuje dosiahnuť vysoké okná alebo ťažko dostupné miesta bez rebríka. Dĺžku si môžete upraviť od 58 cm až po úžasných 90 cm! Po dokončení čistenia ho môžete pomocou praktického háčika uložiť na stenu.

JEDNODUCHÉ ČISTENIE

PP materiál s vysokou hustotou sa nebojí tekutín a umožňuje ľahké čistenie! Gumová metla je vhodná na odstraňovanie chlpov domácich zvierat. Extrémne dlhá rukoväť vám tiež umožňuje bezpečne dosiahnuť vysoké okná a iné ťažko dostupné miesta bez použitia rebríka. Metla je vhodná do obývačky, kuchyne, bazéna, garáže, kúpeľne, možno použiť aj ako čistič okien.

TECHNICKÉ INFORMÁCIE:

Farba: šedá
Materiál: ABS plast
Dĺžka: Nastaviteľná (58-90 cm)

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.