-39%

Náramok proti komárom pre deti (3 kusy) – KidPro a darčeková karta

Roztomilý a praktický spôsob, ako zabezpečiť dodatočnú (doplnkovú) ochranu vašich najmenších pred komármi a hmyzom. Tento náramok, ktorý večer žiari krásnymi farbami, si zamilujú.

zľava : 14,00 (38%)

Na sklade (dostupné na objednávku)

21,99

Počet:
Najpredávanejšie
1x 21,992x 18,903x 16,90
Katalógové číslo: KomZap Kategórie: ,

JEMNÁ  VÔŇA

Najmenších poteší pohľad na tento náramok, ktorý obsahuje esenciálne oleje, ktoré uvoľňujú arómy, ktoré nie sú práve najpríjemnejšie pre komáre a iný hmyz. Náramky sú vodeodolné, takže neprestanú uvoľňovať jemnú vôňu, ak si dieťa umyje ruky a namočí si ich.

BEZPEČNÉ PRE DETI

Náramok KidPro je vyrobený z hypoalergénneho silikónu a obsahuje nezávadné esenciálne oleje. Nemusíte sa teda báť, že by sa vášmu dieťaťu stalo niečo zlé, keď sa náramok dostane do kontaktu s jeho ústami. Kľudne nechajte dieťa  sa s náramkom hrať  a užívať si nosenie.

LED SVETLO A NASTAVITEĽNÝ REMIENOK

Nastaviteľný remienok tohto krásneho náramku sa prispôsobí všetkým tvarom a veľkostiam zápästia. PLUS, každý náramok pri poklopkaní  svieti, čo bude pre deti ešte zaujímavejšie, najmä ak ho budú nosiť večer. V balení dostanete 3 náramky rôznych vzorov, výber náramkov nie je možný, posielame ich náhodne.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Farba: Farebné viacfarebné vzory
Materiál: hypoalergénny silikón
Veľkosť: Univerzálna veľkosť 22,5 cm x 4 cm
V balení dostanete 3 náramky rôznych vzorov

Poznámka: Náramok je doplnkovou ochranou proti komárom. Pre maximálnu účinnosť odporúčame používať náramok v kombinácii s inými repelentmi proti komárom.

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.