- 66%
Zľava!

Dekoratívne svetlá – 3x3m

Tento záves s mini LED svetlami je všetko, čo potrebujete, aby ste vytvorili nádhernú výzdobu na svadby, pikniky, večierky, vyzdobili terasy, záhrady …

14,99 43,90

Dostupné na objednávku

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 14,99 / ks22x 12,99 / ks33x 11,99 / ks
  • Bezpečné nakupovanie

  • Donáška domov

  • Ľahké návraty

VŠESTRANNÁ POUŽITIE 

Krásne dekoratívne svetlá, ktorými môžete ozdobiť terasu, dom, záhradu, balkóny, obchodné priestory, verejné budovy, vynikajúca výzdoba na svadby, večierky, pikniky … Vytvárajú príjemnú romantickú atmosféru, skrášľujú dlhé letné večery. Sú vhodné na vnútorné aj vonkajšie použitie.

8 REŽIMOV OSVETLENIA 

Môžete si vybrať z 8 rôznych režimov a pomocou dodávaného diaľkového ovládania ovládať rôzne svetelné efekty.

LED svetlá sú navrhnuté tak, aby sa nezahrievali a nespotrebovali menej energie ako iné svetlá, preto majú aj dlhšiu životnosť. Napriek tomu nám stále poskytujú silné svetlo.

PERFEKTNÁ DEKORÁCIA

Pomocou týchto svetiel vytvoríte dokonalú dekoráciu pre všetky príležitosti. Vyžarujú príjemné teplé biele svetlo, vhodné na zdobenie každej miestnosti.

Sú navrhnuté vo forme závesu a dostatočne dlhé (3×3 m) na to, aby ich bolo možné zavesiť na okná, steny, ploty, za posteľ, baldachýn …

 

BEZPEČNÉ POUŽITIE

Svetelná šnúra týchto svetiel je vyrobená z medeného drôtu so špeciálnym izolačným povlakom. Dajú sa bez problémov uchopiť a premiestniť, pretože tento náter nás chráni pred teplom a možnými popáleninami. Môžu byť použité v každej miestnosti, dokonca aj vonku.

Svetlá sú dlhé 3x3m, môžete si ich zavesiť kdekoľvek chcete, na okno, stenu, dvere, vyzdobiť záhradu, predsieň, terasu.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Farba osvetlenia: Teplá biela
Materiál: PVC plast
Veľkosť: 3m x 3m
Napájanie: USB kábel
Napätie: 5V

Hodnotenia zákazníkov

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridať recenziu
Pridajte prvú recenziu pre “Dekoratívne svetlá – 3x3m”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://malaja.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/