-38%

Slávnostný LED záves s ozdobami a darčeková karta

(Priemerné hodnotenie)

Kúzlo tejto opony očarí vás i vašich návštevníkov. Teplá biela farba s rôznymi vianočnými vzormi (jelene, zvony, hviezdy, jedľa) bude rozhodne hitom tohto roku!

zľava : 15,10 (37%)

Na sklade (dostupné na objednávku)

24,90

Počet:
Najpredávanejšie
1x 24,902x 21,903x 18,90
Katalógové číslo: ZavBoz Kategórie: ,

Z VÁŠHO PRIESTORU SA STANE ROZPRÁVKA

Perfektná dekorácia do vnútorných aj vonkajších priestorov. Vianoce, zábava, Valentín, svadby, festivaly, hotely, kancelárske budovy sú len niektoré z nápadov, kde ich môžete využiť. Tento rozprávkový záves s ozdobami určite dodá sviatočnú atmosféru, kdekoľvek ho zavesíte.

8 REŽIMOV SVETLA A FUNKCIA PAMÄTI

Chcete rôzne odlesky? Nič jednoduchšie! Ak si želáte, môžete si vybrať až z 8 režimov osvetlenia, ktoré dodajú dodatočný magický efekt. Ale to nie je všetko! Funkcia pamäte na vstavanom ovládači si zapamätá režim osvetlenia, keď vypnete svetlá.

NIEKOĽKO SETOV SPOLU

Vašou úlohou je jednoducho zapojiť kábel, nastaviť režim osvetlenia a kochať sa výhľadom. Záves má ešte jednu špeciálnu vlastnosť, pretože ho môžete spojiť v niekoľkých sadách. Má špeciálne dodatočné spojenia (preto odporúčame dokúpiť niekoľko sád záclon), ktoré je možné predĺžiť a vytvoríte dlhší spojený záves, ktorý sa súčasne rozsvieti. Efekt bude potom o to rozprávkovejší.

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

Dĺžka závesu: 3 m

Počiatočná dĺžka kábla: 50 cm

Farba: žltá

Napätie: 220V

V balení získate záves s LED svetelnými vzormi a ovládač (ten je pripevnený ku káblu).

Krabička nesmie byť vystavená dažďu alebo snehu. Odporúča sa ju správne chrániť plastovým obalom alebo použiť iný typ ochrany.

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Recenzie


  Slávnostný LED záves s ozdobami photo review
  Marcela
  Som spokojna;).
  Slávnostný LED záves s ozdobami photo review
  Martin
  Krásne dekorácia :))
  Slávnostný LED záves s ozdobami photo review
  Jana
  Veľmi pekné!
Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *