-70%

Náhrdelník „Milujem ťa“ v 100 jazykoch

Ideálny darček pre vašich blízkych! Tento krásny náhrdelník nesie skryté posolstvo „Milujem ťa“ v 100 jazykoch. Zapnite si baterku na telefóne a premietnite nápisy cez náhrdelník na stenu alebo akýkoľvek iný povrch.

zľava : 28,01 (70%)

Na sklade (dostupné na objednávku)

11,99

Počet:
Najpredávanejšie
1x 11,992x 10,903x 8,90
Katalógové číslo: ValMes Kategórie:

ZABALENÉ V KRABIČKE S VOŇAVÝMI RUŽAMI

Rozmýšľali ste nad tým, ako prekvapiť svojho blízkeho? Chcete svoju polovičku zaujať niečím výnimočným, ale aj praktickým a skvelým módnym doplnkom? Potom je tento náhrdelník ideálny pre vás! Premietnite na stenu skrytý odkaz a vychutnajte si spolu nezabudnuteľné čarovné chvíle. Ide o ideálny darček na Valentína, ku ktorému dostanete náhrdelník zabalený v krabičke s voňavými ružami a v sade dostanete aj kabelku.

VHODNÉ NA KAŽDÚ PRÍLEŽITOSŤ

Náhrdelník je možné nosiť pri rôznych príležitostiach ako sú svadby, obchodné večere, narodeninové oslavy, večerné posedenia s priateľmi alebo iné udalosti. Darujte ho ako prekvapenie alebo si doprajte nový šperk.

PRIATEĽSKÝ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU

Náš produkt je vyrobený z prírodných odolných materiálov. Neobsahuje škodlivé olovo ani nikel ako niektoré iné náhrdelníky, vďaka čomu je bezpečný pre každodenné použitie.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Dĺžka: 40 CM
Farba: Ružovo-zlatá
V balení dostanete náhrdelník „Milujem ťa“, darčekovú krabičku s voňavými ružami a kabelku.
Zapnite si baterku na telefóne a premietnite nápisy cez náhrdelník na stenu alebo akýkoľvek iný povrch.