-22%

Univerzálny kľúč 8 v 1 – MultiWrench® a darčeková karta

Univerzálny kľúč 8 v 1 je jedinečný a absolútne nevyhnutný nástroj, ktorý Vám umožní opraviť čokoľvek, stačí si vybrať správnu veľkosť!

zľava : 8,00 (22%)

Na sklade (dostupné na objednávku)

27,99

Počet:
Najpredávanejšie
1x 27,992x 23,903x 20,90
Katalógové číslo: UniKljuc Kategórie: , ,

NÁHRADA ZA 8 NÁRADÍ

MultiWrench® poteší každého svojím vzhľadom, keďže nahrádza 8 rôznych nástrojov s dvomi rotačnými hlavami. Hlava otočného kľúča vám umožňuje rýchlo zmeniť veľkosť, ktorú potrebujete. Stačí otočiť hlavu a nájdete kľúč, ktorý potrebujete! Za sekundu otočením zmeníte z jednej veľkosti na druhú!

STABILITA A ODOLNOSŤ

Protišmyková rukoväť a špeciálne navrhnuté prevody poskytujú stabilitu a zabraňujú skĺznutiu. Oceľová konštrukcia tohto kľúča odolá tlaku až 135 kg! Kľúč utiahne alebo povolí najčastejšie používané skrutky: skrutky kolies, 6-stranné, 12-stranné, torx, štvorstranné a dokonca aj poškodené skrutky.

SUPER EFEKTÍVNE

Tento profesionálny nástroj je navrhnutý tak, aby fungoval efektívne pre všetky vaše úlohy, kedykoľvek a kdekoľvek! Jeden nástroj na všetky problémy. Na rozdiel od iných kľúčov môžete tento kľúč použiť aj pod uhlom 45°, aby ste si uľahčili prácu na ťažko dostupných miestach.

VIAC INFORMÁCIÍ

Materiál: nehrdzavejúca oceľ
Veľkosť: 25 cm
Hmotnosť: 395 gramov
Rozmery na prvej hlave (mm): 8, 10, 11, 13
Rozmery na druhej hlave (mm): 14, 16, 17, 19

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.