-35%

Elegantné náušnice MILLA® a darčeková karta

Krásne náušnice, ktoré prinesú do tváre relax a lesk. Čarovný darček, ktorý očarí každú ženu.

zľava : 11,00 (35%)

Dostupné na objednávku

19,99

Počet:
Najpredávanejšie
1x 19,992x 16,903x 14,90
Katalógové číslo: UhanBut Kategórie: , , ,

MÓDNE DÁMSKE NÁUŠNICE

Leskne sa motívom motýľa, ktorý má krásne mini kryštály. Predĺžená časť, ktorá visí z uší, pritiahne ďalšiu pozornosť a vzrušenie všetkých, ktorí uvidia váš nový módny doplnok. Náušnice sú vhodné na každodenné nosenie alebo na špeciálne príležitosti, sú vhodné pre niekoľko generácií, nakoľko zdôrazňujú ženskosť a uvoľnenosť.

DARČEK, KTORÝ OČARUJE

Uistite sa, že svoj módny štýl okoreníte náušnicami, ktoré v striebornom a zlatom prevedení naozaj zanechajú dojem. Kúpite si ich pre seba alebo ich darujete špeciálnej žene vo svojom živote. Je to úžasný darček, ktorý sa určite obnoví. Náušnice sú tiež zabalené v krásnej krabičke, ktorá vytvára magický vzhľad.

POHODLNÉ NA NOSENIE

Náušnice sa príjemne nosia, nezaťažujú uši, obsahujú mini kryštály, ktoré vyžarujú špeciálnu energiu. Hodia sa ku všetkým druhom elegantného oblečenia alebo aj k každodennému. Zažiarte s novými náušnicami Milla.

Náušnice sú zabalené v krásnej krabičke a preto sú vhodné aj ako darček.

.

VIAC INFORMÁCIÍ

Zabráňte kontaktu šperkov s vodou (sprcha, kúpanie v bazéne a pod.). Pred kontaktom s vodou preto šperky odstráňte.

Materiál: zliatina zinku

Farba: zlato-strieborná

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.