-32%

Sada na učenie a zábavu pre deti

(Priemerné hodnotenie)

Vzdelávacia hračka, ktorá vaše ratolesti naučí základné životné zručnosti, ako je obliekanie, viazanie šnúrok do topánok, zapínanie gombíkov, jemná motorika, ..

zľava : 12,00 (32%)

Na sklade

24,99

Počet:
Najpredávanejšie
1x 24,992x 21,903x 18,90
Katalógové číslo: UcniSet Kategórie: , ,

VÝUČBA PRAKTICKÝCH ZRUČNOSTÍ

Detská hračka inšpirovaná Montessori pedagogikou. Povzbudzuje dieťa a učí ho praktickým životným zručnostiam. Pomocou tejto učebnej súpravy sa dieťa môže naučiť viazať šnúrky, obliekať sa, získať poznávacie schopnosti, riešiť problémy a rozvíjať jemnú motoriku.

KVALITA, MÄKKÝ MATERIÁL

Učebná sada je vyrobená z mäkkého filcu, ktorý je veľmi odolný, robustný a ľahký a príjemný na dotyk. Vhodný na dlhodobé použitie, pretože sa tak ľahko neroztrhá. Zároveň je šetrný k životnému prostrediu a nepoškodzuje zdravie vašich detí.

Učno-zabavni set za otroke

VZDELÁVANIE A HRA

Zipsy, šnúrky, gombíky, šnúrky atď. Táto sada na učenie s rôznymi sponami, šnúrkami a gombíkmi napodobňuje skutočné každodenné výzvy, ktoré sa vášmu batoľaťu v živote budú hodiť. Učebná sada tak ponúka kvalitné vzdelanie a zároveň zamestnáva vaše batoľa a ponúka mu zábavu.

Učno-zabavni set za otroke

PERFEKTNÝ DARČEK PRE VŠETKY DETI

Učebná sada je vhodná pre všetky deti od 1 do 6 rokov, takže je mimoriadne vhodná aj ako darček k narodeninám. Sme si istí, že svojmu batoľaťu urobíte radosť touto učebnou súpravou a zároveň ho naučíte novým zručnostiam.

Recenzie


  Sada na učenie a zábavu pre deti photo review
  Eva
  Super!
  Sada na učenie a zábavu pre deti photo review
  Emília
  Skvelé!
  Sada na učenie a zábavu pre deti photo review
  Oto
  Zaujímavé.
Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *