- 31%
Zľava!

Vzdelávací Stôl Pre Deti a darčeková karta

Vzdelávacia hračka, ktorá naučí vaše deti rôzne životné zručnosti.

24,99 35,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 24,99 / ks22x 21,99 / ks33x 18,99 / ks
  • Bezpečné nakupovanie

  • Donáška domov

  • Ľahké návraty

Katalógové číslo: UcniSet Kategórií:

PRÁKTICKÉ UČENIE RÔZNYCH ZRUČNOSTÍ

Vzdelávacia hračka pre deti inšpirovaná Montessori metódou, ktorá podporuje praktické učenie, schopnosť obliekať sa, kognitívne a problémové myslenie a jemnú motoriku.

PRÁKTICKÉ UČENIE RÔZNYCH ZRUČNOSTÍ

MÄKKÝ MATERIÁL

Vyrobený z filcu, je veľmi odolný, pevný a ľahký. Už sa nemusíte obávať, že by sa vaše dieťa zranilo. Táto doska je ekologická a neškodí zdraviu vašich detí.

MÄKKÝ MATERIÁL

KVALITNÁ VZDELÁVACIA HRAČKA

Súpravy, šnúrky topánok, gombíky a ďalšie. S rôznymi sponami, šnúrkami a gombíkmi doska so zadaniami simuluje reálne výzvy, aby si deti vyžívali pri učení praktických zručností.

KVALITNÁ VZDELÁVACIA HRAČKA

DOKONALÝ DARČEK PRE MALÉ DETI

Activity Board je dokonalý darček pre deti vo veku od 1 do 6 rokov. Okrem podpory pri zvládaní najdôležitejších motorických zručností ponúka táto doska zážitok zmyslový zodpovedajúci všetkým vývinovým fázam.

DOKONALÝ DARČEK PRE MALÉ DETI

Hodnotenia zákazníkov

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridať recenziu
Pridajte prvú recenziu pre “Vzdelávací Stôl Pre Deti”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://malaja.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/