-29%

Dámska viacúčelová taška CUTEY

Viacúčelová taška CUTEY na vás zapôsobí svojou praktickosťou! V taške je dostatok miesta na každý váš predmet a s atraktívnym dizajnom slúži aj ako módny doplnok.

Vymazať

31,90

Počet:
Najpredávanejšie
1x 31,902x 27,903x 23,90
Katalógové číslo: TorbNaj Kategórie: ,

NA KAŽDÚ PRÍLEŽITOSŤ

Taška je veľmi praktická. Má 6 priestranných vonkajších vreciek a ďalšie vnútorné vrecká. Vďaka svojej priestrannosti bude taška nevyhnutným spoločníkom pri vašich každodenných povinnostiach. Svojim atraktívnym vzhľadom slúži aj ako módny doplnok vášho outfitu!

VRECKO NA KAŽDÚ VEC

Taška má na vonkajšej strane 6 vreciek na zips a gombíky. Tiež vnútri tašky je veľa miesta, kde sú ďalšie vrecká. Už si nikdy nebudete musieť lámať hlavu nad tým, kam odložiť peňaženku, okuliare, šál alebo akýkoľvek iný predmet!

ŠTYRI RÔZNE FARBY

Priestorná taška je k dispozícii v štyroch rôznych farbách; Čierna, modrá, červená a fialová. Dizajn kabeliek je nadčasový a štyri rôzne farby vám umožňujú kombinovať ich so svojimi obľúbenými kúskami oblečenia.

KVALITNÝ MATERIÁL

Výhody tašky nekončí jej veľkým objemom a atraktívnym vzhľadom, pretože je tiež vyrobený z kvalitného a vodeodolného nylonu, ktorý vám ušetrí starosti aj za dažďa! Taška má tiež dve držadlá pre držanie a popruh, ktorý vám umožní nosiť ju cez rameno.

ĎALŠIE FUNKCIE

Materiál: vodeodolný nylon
Veľkosť: 33 x 13 x 29 cm
Nosenie: Dve držadlá a ramenný popruh
Zapínanie: Zipsy a gombíky