- 33%
Zľava!

Super jasná USB baterka 4v1 PowerGrip a darčeková karta

PowerGrip 4v1 svetlo je nástroj pre núdzové situácie a outdoorové dobrodružstvá. Svojím silným osvetlením, odolným dizajnom a nevyhnutnými bezpečnostnými prvkami, poskytuje pokojnú myseľ, ktorá je nevyhnutná najmä na cestách.

19,99 29,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 19,99 / ks22x 16,99 / ks33x 14,99 / ks
 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: Sv4v1 Kategórií:

ULTIMÁTNY NÚDZOVÝ NÁSTROJ

Buďte pripravení na každú situáciu s naším núdzovým osvetlením PowerGrip. Kombinuje svetlo, autopoistné kladivo, rezačku a power banku v jednom, čo vám dáva istotu na cestách.

ULTIMÁTNY NÚDZOVÝ NÁSTROJ

NEPOROVNATELNé SVETLO

S viacerými režimami jasu a svetelnou vzdialenosťou 4500 metrov zaisťuje toto svetlo PowerGrip, že vždy máte silné osvetlenie, či už ste na kempovaní, rybolove alebo čelíte problému s autom.

NEPOROVNATELNé SVETLO

ODOLNÉ A VŠESTRANNÉ

Núdzové svietidlo je vyrobené z kvalitných materiálov, je vodotesné, odolné voči nárazom a vybavené silnou magnetickou základňou. Jeho kompaktný dizajn ho robí perfektným pre outdoorové dobrodružstvá a opravy automobilu.

ODOLNÉ A VŠESTRANNÉ

BEZPEČNOSŤ A PRAKTICKOSŤ

PowerGrip disponuje zabudovaným núdzovým kladivom a rezačkou pásu, ktoré sú životne dôležité v kritických situáciách. Jeho USB nabíjanie a funkcia power banky vám zabezpečia pripojenie kdekoľvek idete.

BEZPEČNOSŤ A PRAKTICKOSŤ

TECHNICKÉ ÚDAJE

Materiál: ABS, hliníková zliatina Farba: čierna a červenáZdroj svetla: LEDFarba svetla: biela svetloZdroj energie: batériaNabíjanie: USBVeľkosť: 164 x 48,7 mmObsah balenia: 1x svetlo PowerGrip, 1x USB nabíjací kábel

TECHNICKÉ ÚDAJE

Hodnotenia zákazníkov

  Jana

  Pre mňa nevyhnutná vec. Silné, odolné a všestranné! Využívam hlavne na nočné rybačky.

  Monika

  Je super! Kompaktné a ľahké, takže je jednoduché ho nosiť vo vrecku alebo taške!

  Michal

  Neuveriteľne silné! Oceňujem USB nabíjací port a powerbanku.

  Nina

  Som spokojný s týmto nákupom. Využívam pri práci s autami.

  Jakub

  Skvelý produkt! Má vysoko výkonné LED svetlo, ktoré je neuveriteľne jasné, svieti ďaleko do diaľky.

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://malaja.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/