- 36%
Zľava!

Solarshape Dekoračná Led Solárne Svietidlo a darčeková karta

Zvýšte atmosféru vašich vonkajších priestorov pomocou SolarShape. Vyhotovená z pevného ABS plastu a dutým dizajnom, toto svietidlo ponúka nielen funkčnosť, ale aj štýlovú estetiku. Jeho solárny senzorový systém svetla zaručuje automatické nabíjanie počas dňa a osvetlenie počas noci, je energeticky úsporné s bezproblémovým chodom.

17,99 27,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 17,99 / ks22x 15,99 / ks33x 13,99 / ks
 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: StenLuc Kategórií:

ULTRA-JASNÉ OSVETLENIE

Osvetlite vaše vonkajšie priestory pomocou dekoratívnej solárnej lampy SolarShape LED. Jej pevná ABS konštrukcia a dutý dizajn vytvárajú krásny vzhľad a zároveň poskytujú silnú proti-koróznu ochranu vnútorných LED.

ULTRA-JASNÉ OSVETLENIE

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA A VšESTRANNé VYUŽITIE

S jej solárnym systémom senzorov svetla sa táto lampa automaticky nabíja počas dňa a v noci sa rozsvieti, čo zaručuje energeticky úsporný a bezproblémový chod. Vstavaná 300mAh Ni-MH batéria ponúka udržateľné a dlhotrvajúce osvetlenie, vydrží až 8-10 hodín.

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA A VšESTRANNé VYUŽITIE

ODOLNOSŤ DO KAžDéHO POčASIA

Navrhnutá s ochrannou triedou IP65, toto solárne svietidlo je vhodné na rôzne vonkajšie osvetlenie, vrátane dvorov, chodníkov, veránd či plotov. Odoláva náročným poveternostným podmienkam a poskytuje spoľahlivý výkon po celý rok.

ODOLNOSŤ DO KAžDéHO POčASIA

ZELENOU K ÚSPORE ENERGIE

Dajte zbohom účtom za elektrinu a privítajte toto ekologické osvetlenie. SolarShape využíva silu slnka na poskytnutie dokonalého energeticky úsporného riešenia pre vaše vonkajšie priestory.

ZELENOU K ÚSPORE ENERGIE

TECHNICKÉ ÚDAJE

Materiál: ABS, solárny panel z polykryštálovej kremíkovej soliFarba: čiernaPočet LED: 2Farba: teplé svetloSolárny panel: 0,4 W / 2 VBatéria: 300mAh / 1,2V Ni-MH batériaJas: 60 LMČas nabíjania: 8-10 hodínČas prevádzky: 8-10 hodínStupeň vodeodolnosti: IP65Tlačidlo Zapnúť / Vypnúť: automaticky sa zapne v nociVeľkosť: 10,2 x 7,5 cmMnožstvo: 1 kus

TECHNICKÉ ÚDAJE

Hodnotenia zákazníkov

  Jana

  Je nádherné! Štýlové a funkčné, vrelo odporúčam!

  Michal

  Vyzerá skvele a poskytuje veľmi príjemnú atmosféru!

  Štefan

  Je ľahká na inštaláciu, svetlo je veľmi jasné a vytvára tak krásny vzor!

  Nina

  Hľadal som pekné svetlo na vylepšenie mojej vonkajšej terasy a táto solárna lampa je perfektná!

  Jakub

  Som s ním veľmi spokojný! Svetlo je veľmi jasné a na mojej stene vyzerá skvele!

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://malaja.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/