- 59%
Zľava!

Solárna lampa so závesnými vtáčikmi – LuminarLight™ a darčeková karta

Vytvorte farebnú a kúzelnú atmosféru vo vašej domácnosti s LuminarLight  osvetlením. S ich automaticky meniacou sa farbou budú tieto vetrochvosty žiariť v rôznorodých jasných farbách, osvetľujúc váš priestor a prinášajúc vám a vašej rodine šťastie.

13,99 33,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 13,99 / ks22x 11,99 / ks33x 10,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: SolarPtice Kategórií:

MAGICKé FARBY

Rozžiarte svoj domov ohromujúcim spektrom jasných farieb, ktoré sa menia automaticky a vytvárajú kúzelnú atmosféru, ktorú si môžete užívať vy a vaši blízki.

MAGICKé FARBY

ÚSPORA VĎAKA SOLÁRNEMU NAPÁJANIU

Nechajte slnko, aby za vás pracovalo – jednoducho rozvešajte tieto vetrochvosty vonku a nechajte ich nabíjať sa počas dňa. Potom sledujte, ako zaplnia vaše večery svojimi očarujúcimi farbami.

ÚSPORA VĎAKA SOLÁRNEMU NAPÁJANIU

ELEGANTNÝ A ODOLNÝ DIZAJN

Zhotovené z kvalitných materiálov a pevného očka S sú tieto vetrochvosty ľahké, ľahko sa zavesia a vyrobené sú tak, aby odolali vonkajším vplyvom a zaručili roky potešenia.

ELEGANTNÝ A ODOLNÝ DIZAJN

PERFEKTNÝ DARČEK PRE AKÚKOĽVEK PRÍLEŽITOSŤ

Či už ide o narodeniny, výročia alebo oslavy, tieto vetrochvosty sú skvelým darčekom, aby priniesli radosť, pokoj a šťastie do života vašich blízkych.

PERFEKTNÝ DARČEK PRE AKÚKOĽVEK PRÍLEŽITOSŤ

TECHNICKÉ ÚDAJE

Materiál: kvalitné sklo PVC plast Farba: priehľadná meniaca sa farba </ Zdroj svetla: LED žiarovky </ Napájanie: solárne <Úroveň vodotesnosti: IP65 Doba nabíjania: 6-8 h </ Doba prevádzky: 6-8 h </Množstvo: 1 kus v balení

TECHNICKÉ ÚDAJE

Hodnotenia zákazníkov

  Jana

  Vyzerajú krásne a zvuk vetrochvostu je upokojujúci.

  Miroslav

  Sú ľahko inštalovateľné a zvuk vetrochvostu je relaxačný. Vrelo odporúčam!

  Michal

  Nádherné zobrazenie vo dne aj v noci! Navyše, zvuk vetrochvostu je tak ukludňujúci!

  Štefan

  Sú také pekné a dizajn s kolibrikmi je perfektný !

  Sofia

  Sú také krásne a v noci vyzerá moja záhrada neskutočne!

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://malaja.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/