- 40%
Zľava!

Vacubag Pre Bezdrôtový Vysávač Powerclean a darčeková karta

VacuBag v kombinácii s PowerClean z vašej úlohy učí neodolateľne jednoduchú! Taška ponúka dostatok priestoru. Navrhnuté na zvýšenie a maximalizáciu výkonnosti vášho bezdrôtového vysávača PowerClean. Zažite trvanlivosť vysoko kvalitných materiálov pre dlhšiu životnosť. VacuBag dokonale ladi s vašim vysávačom PowerClean. Bezproblémová zhoda vytvorená pre vaše pohodlie.

14,99 24,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 14,99 / ks22x 12,99 / ks33x 11,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

  • Bezpečné nakupovanie

  • Donáška domov

  • Ľahké návraty

Katalógové číslo: PuhVr Kategórií:

TECHNICKÉ DETAILY

Materiál: PC
Farba: čierna
Veľkosť: nastaviteľná
Množstvo: 1 kus

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia zákazníkov

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridať recenziu
Pridajte prvú recenziu pre “Vacubag Pre Bezdrôtový Vysávač Powerclean”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://malaja.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/