- 26%
Zľava!

Sada Led Sviečok Luminaflame (3 Kusy) a darčeková karta

Rozžiarte svoj priestor s LED sviečkami LuminaFlame. Tieto neuveriteľne realistické sviečky majú žlté svetlo a technológiu simulácie plamienkov, ktoré vyzerajú ako skutočné plamienky. S nerozbitným sklom a bezpečným LED osvetlením ponúkajú naše sviečky bezstarostnú a bezpečnú alternatívu k tradičným voskovým sviečkam.

27,99 37,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 27,99 / ks22x 23,99 / ks33x 20,99 / ks
 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: Plamen Kategórií:

REALISTICKÉ CHVENIE PLAMEŇOV

Zažite fascinujúce kývanie a chvenie našich neuveriteľne realistických nehorľavých sviečok. Naša vyspelá technológia simulácie plameňov vytvára ilúziu skutočne pohybujúcich sa plameňov, čo pridáva dotyk elegancie na každú príležitosť.

REALISTICKÉ CHVENIE PLAMEŇOV

BEZPEČNÝ A ODOLNÝ DIZAJN

S LED žiarovkami a nerozbitným sklom ponúkajú naše sviečky s realistickým plameňom bezpečnú alternatívu k tradičným voskovým sviečkam. Nemusíte sa báť požiaru ako pri bežný h sviečkach alebo rozbitého skla, čo ich robí perfektnými pre domácnosti s deťmi a domácimi zvieratami.

BEZPEČNÝ A ODOLNÝ DIZAJN

FUNKCIA S čASOVAčOM

Nastavte časovač na naše LED sviečky a jednoducho naplánujte kedy budú svietiť. Vyberte si z intervalov 2, 4, 6 a 8 hodín a sviečky sa budú automaticky meniť každých 24 hodín. Užite si slobodu, že ich nemusíte stále zapínať a vypínať manuálne.

FUNKCIA S čASOVAčOM

VYTVORTE PRÍJEMNÚ A ROMANTICKÚ ATMOSFÉRU

Naše sviečky s chvejúcim sa plamienkom vytvárajú teplú a romantickú atmosféru v každom prostredí. Či už ide o narodeniny, svadby alebo jednoduché domáce dekorácie, tieto realistické a krásne sviečky sú ideálne pre akúkoľvek príležitosť.

VYTVORTE PRÍJEMNÚ A ROMANTICKÚ ATMOSFÉRU

TECHNICKÉ PARAMETRE

Materiál: parafínový vosk, akrylový pohárFarba: biela a zlatá
Farba svetla: jantarováOvládanie: diaľkový ovládač s 10 tlačidlamiVeľkosť: 7,5 x 10 cm, 7,5 x 12,5 cm, 7,5 x 15 cmBalenie obsahuje: 3x LED sviečka, 1x diaľkový ovládač

TECHNICKÉ PARAMETRE

Hodnotenia zákazníkov

  Monika

  Krásne. Vrelo odporúčam!

  Miroslav

  Za mňa dobrý nákup, spokojnosť.

  Štefan

  Presne toto som hľadala, . Vyzerajú tak skutočne + časovač - SUPER!

  Nina

  Farby plameňov sú veľmi pekné a efekt chvenia vytvára krásnu atmosféru. Oceňujem funkciu časovača!

  Jakub

  Som s nimi naozaj spokojná.

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://malaja.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/