- 29%
Zľava!

Handylift Ručné Zdvíhacie Náradie a darčeková karta

HandyLift Ručné Zdvíhacie Náradie je profesionálne náradie, ale stále dostupné inštalačné náradie, ktoré revolucionizuje projekty zlepšovania domácností. S kapacitou zdvíhania až 150 kg, pevnou konštrukciou a komponentmi vysokej kvality, ponúka presnosť, produktivitu a nekonečné možnosti.

24,99 34,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 24,99 / ks22x 21,99 / ks33x 18,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: OroDv Kategórií:

SKVELá VŠESTRANNOSŤ

Zažite silu HandyLift – inovatívneho univerzálneho náradia, ktoré ponúka profesionálnu kvalitu za dostupnú cenu. S kapacitou zdvíhania až 150 kg sú možnosti pre vaše projekty zlepšovania domácností takmer nekonečné.

SKVELá VŠESTRANNOSŤ

JEDNODUCHÁ PRESNOSŤ

Rozlúčte sa s frustráciou z inštalčných prác s HandyLift. Jeho pevná a odolná konštrukcia spolu s komponentmi najvyššej kvality zaručujú kontrolovanú presnosť pre širokú škálu aplikácií vrátane dverí, okien, skriniek, podláh, terás, paluboviek a ďalšieho.

JEDNODUCHÁ PRESNOSŤ

ZVýšTE PRODUKTIVITU

Zjednodušte svoje projekty a zvýšte produktivitu s HandyLift. Tento geniálny nástroj znižuje počet potrebných rúk pre inštalčné práce, šetrí čas a námahu. Bez ohľadu na to, či ste profesionál alebo iba domáci kutil, HandyLift je vaším skvelým spoločníkom pre efektívne a cenovo výhodné výsledky.

ZVýšTE PRODUKTIVITU

POPUSTITE SVOJU FANTÁZIU

Nechajte svoju tvorivosť vzlietnuť s HandyLift. Jeho bezkonkurenčná zdvíhacia kapacita a jedinečná konštrukcia vám umožňujú zvládať akýkoľvek projekt s ľahkosťou a bez námahy. Od základných inštalácií až po zložité konštrukcie, HandyLift je nástroj, ktorý disponuje nekonečnými možnosťami.

POPUSTITE SVOJU FANTÁZIU

TECHNICKÉ PODROBNOSTI

Materiál: kalená nerezová oceľ, hliník Farba: čierna Kapacita: až 150 kg Rozsah prevádzky: 6-215 mm Štandardná základňa: 5 x 105 x 87 mm Množstvo: 1 kus

TECHNICKÉ PODROBNOSTI

Hodnotenia zákazníkov

  Jana

  Odporúčam. Spokojnosť.

  Miroslav

  Za mňa dobrá kúpa. Odporúčam.

  Michal

  Skvelý nástroj! Ergonomická rukoväť je pohodlná a umožňuje presné ovládanie počas zdvíhania. Je ľahký a jednoduchý na uloženie, keď sa nepoužíva!

  Sofia

  Jedna z najlepších investícií, ktoré som urobil pre moju dielňu! Kvalitný a pevný materiál, super vecička!

  Nina

  Neodmysliteľné pre každú domácu dielňu! Ľahký na použitie!

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://malaja.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/