- 34%
Zľava!

Handyextract Vrtačka A Odstraňovač Trubiek a darčeková karta

Vrtačka a odstraňovač trubiek HandyExtract je nevyhnutným nástrojom pre každého remeselníka. Vyrobený z uhlíkového ocele, tento odolný a praktický zariadenie je ideálne na odstraňovanie zlomených skrutiek a starých trubiek. Jeho kompaktné rozmery a ergonomický dizajn umožňujú jednoduché prenášanie a používanie, čím ušetríte čas a úsilie.

18,99 28,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 18,99 / ks22x 16,99 / ks33x 14,99 / ks
 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: OrCev Kategórií:

ODSTRAňUJTE ZLOMENé SKRUTKY S ľAHKOSťOU

HandyExtract je dokonalý nástroj na ľahké odstraňovanie zlomených skrutiek. Jeho ergonomický dizajn a konštrukcia z uhlíkového ocele ho robia mimoriadne odolným a praktickým.

ODSTRAňUJTE ZLOMENé SKRUTKY S ľAHKOSťOU

SBOHOM STARýM TRUBKáM

S vrtačkou a odstraňovačom trubiek môžete ľahko odstraňovať staré trubky. Jeho kompaktné rozmery a jednoduchá použiteľnosť ho robia nevyhnutným nástrojom pre každého remeselníka.

SBOHOM STARýM TRUBKáM

ODOLNý A PRENOSNý

Vyrobený z uhlíkového ocele je HandyExtract navrhnutý tak, aby vydržal ťažké používanie. Jeho kompaktné rozmery vám umožnia nosiť ho vo vrecku alebo pracovnom kufri, čo z neho robí pohodlný nástroj.

ODOLNý A PRENOSNý

UšETRITE čAS A úSILIE

Čas je cenný a vrtačka a odstraňovač trubiek HandyExtract to chápe. Jeho efektívne navrhnutý dizajn a jednoduchá použiteľnosť zabezpečujú rýchle a ľahké dokončenie práce.

UšETRITE čAS A úSILIE

TECHNICKÉ ÚDAJE

Materiál: uhlíková oceľ
Farba: čierna
Veľkosť: ako zobrazené na obrázku
Množstvo: 1 sada

TECHNICKÉ ÚDAJE

Hodnotenia zákazníkov

  Miroslav

  Je to úžasné!

  Michal

  Toto ušetrí toľko času. Nedokážem odporučiť dosť!

  Sofia

  Jednoduché na používanie a vykonáva prácu perfektne!

  Nina

  Som veľmi ohromený výkonom. Vrelo odporúčam!

  Jakub

  Extrémne dobre vyrobený a vysokej kvality!

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://malaja.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/