-66%

Nôž na tvarovanie ovocia 2v1

  • Nôž na tvarovanie ovocia 2v1
  • Krásne ovocné guľky a nakrájané ovocie
  • Skvelá dekorácia na pikniky, večierky a svadby
  • Ostré čepele, nehrdzavejúca oceľ
zľava : 22,91 (65%)

Na sklade

11,99

Počet:
Najpredávanejšie
1x 11,992x 10,903x 8,90
Katalógové číslo: OblikSad Kategórie:

OVOCNÝ DIZAJNÉR 2V1

Pomocou tohto noža sa môžete zabaviť a vytvárať nádherné ovocné výtvory. Vydlabte farebné ovocné guľky, nakrájajte ovocie na rôzne tvary, vytvorte krásnu ovocnú dekoráciu.

 

Okrúhla časť noža je vhodná na tvarovanie ovocných guličiek a zmrzliny a čepeľ na druhej strane je vhodná na presné rezanie ovocia (napr. Nakrájané ovocie, malé trojuholníky, stupňovito nakrájané ovocie). Mnoho rôznych možností.

VYTVORTE KRÁSNE TVARY Z OVOCIA

Na vytvorenie krásnych ovocných guličiek je vhodná malá lyžička. Môžete vyrezávať napríklad melón, ananás, melón, kivi, vhodné aj na naloženie zmrzliny, kôpky ovocia. Farebné ovocné guľky vyzerajú veľmi pekne, ale zároveň sú aj chutné. Skvelé na zdobenie na večierkoch, piknikoch, svadbách …

Ovocné guľky môžete zamraziť a použiť ich ako farebné ľadové guľky, ktoré vášmu nápoju dodajú chuť a príjemne ho rozžiaria.

 

SKVELÉ NA DEKORÁCIU OVOCIA NA VEČIERKY 

Pomocou tohto noža na tvarovanie ovocia bude vaše ovocie vždy veľmi pekne a presne nakrájané. Vytvorte si krásne ovocné dekorácie, ktoré potešia vašich hostí!

V balení dostanete nôž na tvarovanie ovocia 2v1 v náhodnej farbe. Nôž je vyrobený z kvalitnej a nehrdzavejúcej ocele, odolný a vhodný na dlhodobé používanie a ľahko sa čistí.