- 50%
Zľava!

Policové Držiaky Foldpro (2 Kusy) a darčeková karta

Úchyty, ktoré zložíte FoldPro sú dokonalým riešením pre maximalizáciu priestorovej efektívnosti a udržiavanie poriadku vo vašej miestnosti. Vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele 304, tieto úchyty poskytujú vynikajúcu odolnosť voči korózii a dlhú životnosť materiálu.

19,99 39,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 19,99 / ks22x 16,99 / ks33x 14,99 / ks
 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: NosPolic Kategórií:

MAXIMALIZUJTE ÚČINNOSŤ PRIESTORU

Naše sklápacie úchyty FoldPro vám umožňujú jednoducho sklápať stoly od steny, udržiavať poriadok v miestnosti a maximalizovať priestor v akejkoľvek miestnosti vášho domova alebo kancelárie.

MAXIMALIZUJTE ÚČINNOSŤ PRIESTORU

SILNÁ A STABILNÁ INŠTALÁCIA

S hrubšími a rozšírenými podpornými tyčami a stabilnou trojuholníkovou konštrukciou naše sklápacie úchyty FoldPro poskytujú vynikajúcu trvácnosť a pevnosť, zabezpečujú bezpečnú a stabilnú inštaláciu, ktorá vydrží nosnosť až 50 kg.

SILNÁ A STABILNÁ INŠTALÁCIA

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Aj keď nie ste odborník alebo domáci kutil, inštalácia našich sklápacích úchytov FoldPro je hračka a zvládne ju naozaj každý. S úchytkami sú dodávané skrutky z vysokej kvality a rozširujúce trubky, čo zjednodušuje celkovú montáž držiaka.

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

UNIVERZÁLNE POUŽITIE A OCHRANA STENY

Naše sklápacie úchyty FoldPro je možné ľahko inštalovať na akýkoľvek typ steny bez poškodenia. Konštrukcia z ocele 304 poskytuje vynikajúcu odolnosť voči korózii , chráni vaše steny a zároveň ponúka elegantný a štýlový dizajn.

UNIVERZÁLNE POUŽITIE A OCHRANA STENY

TECHNICKÉ PODROBNOSTI

Počet kusov: 2ks v balení, Rozmery: 20 x 13 cm Farba: strieborná

Hodnotenia zákazníkov

  Monika

  Sú veľmi dobre vyrobené a vynikajúco vyzerajú na mojich policiach!

  Michal

  Som veľmi spokojný so svojím nákupom a všetkým, ktorí hľadajú spoľahlivé úchyt na poličky, by som ich vrelo odporučil!

  Štefan

  Za mňa spokojnosť.

  Sofia

  Nedávno som si zakúpil tento výrobok a som spokojný!

  Nina

  Sú jednoduché na inštaláciu a som veľmi spokojný so svojím nákupom. Vrelo odporúčam!

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://malaja.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/