- 22%
Zľava!

Náprstok na rezanie ovocia, zeleniny a rastlín a darčeková karta

Jedinečný doplnok pre každého záhradkára, ktorý vám výrazne uľahčí prácu okolo rezania a zberu rôznych druhov ovocia, zeleniny a rastlín.

17,99 22,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 17,99 / ks22x 15,99 / ks33x 13,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

  • Bezpečné nakupovanie

  • Donáška domov

  • Ľahké návraty

Katalógové číslo: Naprstnik Kategórií:

NOŽ THUMB GARDEN

Vhodný na zbieranie ovocia a rezanie konárov. Ručné zberanie pre zvýšenie efektivity práce.

NOŽ THUMB GARDEN

ŠIROKÁ APLIKÁCIA

Našu rezaciu nožnicu na palec môžete použiť na zbieranie rôznych druhov zeleniny a ovocia, ako sú hrozno, čerešne, uhorky, fazuľa atď.

ŠIROKÁ APLIKÁCIA

PRENOSNÉ A BEZPEČNÉ

Táto čepeľ na palec zaberá málo miesta a je veľmi ľahká, preto je ľahko prenosná a uskladniteľná. Keď ju nepoužívate, odporúčame ju vyčistiť, zakryť čepeľ a udržiavať ju mimo dosahu detí. Pružné, priedušné rukoväte čepele môžu slúžiť na posilnenie ochrany, čo nie je ľahké dosiahnuť s bežným nožom.

PRENOSNÉ A BEZPEČNÉ

VYSOKÁ KVALITA

Vysoko kvalitná nerezová oceľ udržuje čepeľ stále ostrú, odolnú a trvanlivú. Prsty sú vyrobené z kvalitného silikónu, ktorý zaručuje vynikajúcu flexibilitu, dobrú pružnosť a pohodlie.

VYSOKÁ KVALITA

Hodnotenia zákazníkov

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridať recenziu
Pridajte prvú recenziu pre “Náprstok na rezanie ovocia, zeleniny a rastlín”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://malaja.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/