- 46%
Zľava!

Samolepiacie mramorové nálepky (60cm x 3m) – MERBLI a darčeková karta

Dodajte svojmu domovu nádych elegancie bez toho, aby ste míňali príliš veľa peňazí, úsilia alebo času. Malé zlepšenie, aby ste videli veľký rozdiel.
1x = 1,8 m2
2x = 3,6 m2
3x = 5,4 m2

Rozmery jedného samolepiaceho kontaktu: 60 cm x 3 m

12,99 23,99

Vymazať
Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 12,99 / ks22x 11,99 / ks33x 9,99 / ks

Farba: Biely mramor

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

  • Bezpečné nakupovanie

  • Donáška domov

  • Ľahké návraty

OŽIVTE SVOJU STARÚ KUCHYŇU

O tom sú naše mramorové nálepky – aby ste sa vo svojom dome cítili dobre a vytvorili útulnú atmosféru, ktorú si môžete vychutnať.

JEDNODUCHÉ UROBIŤ TO VŠETKO SAMI

Nechajte svojich priateľov zaujímať sa, ako a kedy sa vám podarilo zrekonštruovať celý váš dom. Ušetrite veľa času a peňazí a zároveň dosiahnite krásny vzhľad, aký ste vždy chceli mať!

VÁŠ DOMOV SA ZAŽIRIE

Začnite si užívať pohodlie svojho domova jednou jednoduchou zmenou – umiestnením našich moderných mramorových nálepiek po celom dome!

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Rozmery: 60cm x 3m
Farba: Čierny mramor, Biely mramor
Vodeodolný

Hodnotenia zákazníkov

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridať recenziu
Pridajte prvú recenziu pre “Samolepiacie mramorové nálepky (60cm x 3m) – MERBLI”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://malaja.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/