-27%

Mini USB ventilátor

Ventilátor pre všetky vaše potreby! Vďaka vysokému výkonu vás ochladí aj v najhorúcejších letných dňoch a nastavením nízkej spotreby ešte viac zlepší vaše pohodlie počas spánku. Ventilátor sa ľahko používa a svojim bezpečným tvarom umožňuje aj manuálne držanie tela.

zľava : 7,50 (27%)

Na sklade (dostupné na objednávku)

19,90

Počet:
Najpredávanejšie
1x 19,902x 16,903x 14,90
Katalógové číslo: MinVent Kategórie:

MINI USB VENTILÁTOR

Vďaka trom rôznym nastaveniam rýchlosti vzduchu si budete môcť vybrať medzi režimom vysokého výkonu, ktorý je ideálny pre horúce letné dni, a nastavením nízkej spotreby, ktoré vytvára tiché prúdenie vzduchu, ideálne pre pokojný spánok.

VYSOKÝ KOMFORT

Jednosmerný elektromotor s jednosmerným prúdom, ktorý dokáže vašu izbu príjemne ochladiť. Ventilátor poskytuje tiché prostredie a pomáha vám získať lepší zážitok z kancelárie alebo dovolenky.

3T03106-1

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Stolný ventilátor používa na nabíjanie port USB, čo znamená, že ho môžete napájať pomocou počítača, notebooku, napájacieho kábla USB alebo zásuvného nabíjacieho adaptéra.

 

BEZPEČNOST

Vďaka svojmu bezpečnému tvaru ventilátor zabraňuje zraneniu prstov u detí, pretože má vpredu preventívne sieťovaný kryt. Vanička pod ventilátorom je v tvare zakriveného oblúka, čo umožňuje pohodlné manuálne držanie tela.

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Rozmery: 150 x 80 x 145 mm
Priemer rezu: 96 mm
Elektrická spotreba: 2,5 ± 0,25 W.
Dĺžka kábla: 84 cm
Farba: čierna