- 33%
Zľava!

Medový Rozlišovač – Beebliss a darčeková karta

Medový rozlišovač BeeBliss zjednodušuje dávkovanie medu. Jeho čistý a jednoduchý dizajn zaručuje nielen jednoduché používanie, ale tiež ho robí vhodným aj pre iné podobné tekutiny ako javorový sirup.

19,99 29,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 19,99 / ks22x 16,99 / ks33x 14,99 / ks

Objednajte teraz a produkt by mal prísť

 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: MedDoz Kategórií:

JEDNODUCHÝ MEDOVÝ ROZLIŠOVAČ

Užite si bezproblémové dávkovanie medu v oblakoch!

JEDNODUCHÝ MEDOVÝ ROZLIŠOVAČ

UNIVERZÁLNY A PRAKTICKÝ

Nie len pre med, vyskúšajte ho aj s javorovým sirupom!

UNIVERZÁLNY A PRAKTICKÝ

ELEGANTNÝ DIZAJN PRE VAŠU KUCHYŇU

Čistý a štýlový doplnok do vášho pracovného pultu.

ELEGANTNÝ DIZAJN PRE VAŠU KUCHYŇU

ROZLOHTE SA PLNY LÁVKY KLEBAVÝCH ŠPINOV

Už žiadne mrhanie medom alebo nečistoty s týmto rozlišovačom.

ROZLOHTE SA PLNY LÁVKY KLEBAVÝCH ŠPINOV

TECHNICKÉ ÚDAJE

Materiál: Akryl + ABS
Farba: Transparentná + strieborná
Veľkosť: Približne 14,3 x 8 x 8 cm

TECHNICKÉ ÚDAJE

Hodnotenia zákazníkov

  Jana

  Som veľmi spokojný s mojim medovým rozlišovačom. Vyzerá skvele a je vyrobený z kvalitných materiálov. Jeho elegantný dizajn je moderný a štýlový a med sa jednoducho rozlišuje len stlačením tlačidla. Spodok je dostatočne široký na umiestnenie takmer akéhokoľvek rozmeru fľaše s medom. Vrelo odporúčam!

  Monika

  Medový rozlišovač je úžasný produkt. Je veľmi jednoduché ho používať a má skvelý dizajn. Konštrukcia zo štandardnej ocele mu dáva veľmi štýlový a profesionálny vzhľad. Med sa dá rýchlo a jednoducho rozlišovať a spodok je dostatočne široký na umiestnenie takmer akéhokoľvek rozmeru nádoby s medom. Vrelo odporúčam!

  Nina

  Nedávno som zakúpil tento medový rozlišovač a som veľmi ohromený! Vyzerá skvele, je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov a funguje perfektne. Rozlišovať med je teraz hračka - je veľmi jednoduché ho používať a dizajn je veľmi moderný a štýlový. Určite odporúčam tento produkt!

  Jakub

  Tento medový rozlišovač je skvelým doplnkom do mojej kuchyne. Je veľmi ľahké ho používať a vyzerá tiež skvele! Medový rozlišovač je vyrobený zo štandardnej ocele a má pekný elegantný dizajn. Med sa dá jednoducho rozlišovať len stlačením tlačidla a spodok je dostatočne široký na umiestnenie takmer akéhokoľvek rozmeru flaše s medom. Vrelo odporúčam!

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://malaja.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/