-29%

LEDROSE® farebná svetelná solárna reťaz v tvare kvetov a darčeková karta

Rozžiarte záhradu, terasu, balkón, verandu alebo inú časť dvora. Pestrofarebné kvety rozžiaria a skrášlia Váš domov.

zľava : 10,00 (29%)

Na sklade (dostupné na objednávku)

23,99

Počet:
Najpredávanejšie
1x 23,992x 20,903x 17,90
Katalógové číslo: LedRose Kategórie: , , ,

SKRÁŠLI OKOLIE VÁŠHO DOMU 

Krásne farby týchto svetiel a tvary kvetov oživia aj pustý kút vašej záhrady alebo okolie domu. Možností, kam by ste ich chceli umiestniť, je veľa. Buďte si však istí, že vám určite vykúzlia čarovné prostredie, ktoré bude vyzerať naozaj rozprávkovo!

REŤAZ 20 LED SVIETIDIEL V TVARE KVETOV

5 metrov dlhá svetelná reťaz má 20 kvetov, ktoré  svietia v 4 farebných odtieňoch. Svetlá sa nabíjajú cez malý solárny panel a umožňujú nočné osvetlenie. Zároveň sú šetrné k životnému prostrediu a energeticky efektívne.

VODEODOLNÉ

Aj keď na ne bude pršať, zachovajú si funkčnosť. Navyše sa nemusíte báť, že ich budete musieť znova a znova zapínať a vypínať. V tme sa automaticky zapnú a na svetle sa vypnú.

RÔZNE SPÔSOBY VYUŽITIA

Tieto solárne LED svetlá sú skutočne dokonalou voľbou na zdobenie stromov, záhrad, okien, dverí, plotov, políc a podobne. S ich pomocou váš domov konečne dostane štýl, na ktorý ste tak dlho čakali. Samozrejme očaríte aj svojich hostí a susedov!

VIAC INFORMÁCIÍ

Dĺžka: 5 metrov

Počet kvetov: 20

Mini solárny panel: 2V 100mA

Farba svetla: farebná

Doba nabíjania: 6-8 hodín na slnku

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.