-51%

Solárne dekoratívne svietidlo LEDPALM® – 7 farieb a darčeková karta

Čarovné svetlo a rozprávkový obraz pre čarovnú dekoráciu Vášho dvora, záhrady alebo terasy. Solárne svetlo, ktoré strieda 7 farieb, je nevyhnutným doplnkom Vášho domáceho prostredia.

zľava : 19,00 (51%)

Na sklade (dostupné na objednávku)

17,99

Počet:
Najpredávanejšie
1x 17,992x 15,903x 13,90
Katalógové číslo: LedPalm Kategórie: , , ,

AUTOMATICKÁ PREVÁDZKA

S režimom RGB, ktorý vám umožňuje striedať 7 farieb, sú tieto solárne svetlá niečím jedinečným. S ich pomocou sa váš dvor, záhrada či terasa rozžiari a zmení imidž vášho domova. Ich veľkolepý vzhľad v noci očarí každého, kto sa na tieto svetlá pozrie.

VYUŽÍVAJÚ SLNEČNÚ ENERGIU

Použitím týchto solárnych svietidiel urobíte dobrý skutok aj pre prírodu. To znamená, že cez deň využijete slnečnú energiu, ktorá nabije svetlá tak, že v noci vyžarujú dosť silné svetlo. Žiadne dodatočné náklady na elektrinu alebo iné zdroje energie!

JE VODEODOLNÉ

Nemusíte sa báť, ak prší (alebo sneží), pretože sú vyrobené z nepremokavého materiálu. Nebudete tak musieť myslieť na ich uloženie pod strechu v nepriaznivom počasí. Dokonca aj v daždi alebo snehu si budete môcť vychutnať čarovné svetlo, ktoré budú vyžarovať.

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Všetko potrebné dostanete v jednom balení. Na inštaláciu nie sú potrebné žiadne ďalšie nástroje. Dôležité je umiestniť svietidlá na miesto, kde budú počas dňa dostávať dostatok slnečného svetla. Umiestnite ich do požadovanej polohy, aktivujte tlačidlo napájania a začnú sa nabíjať. Potom začnú automaticky pracovať, v noci budú meniť farby a počas dňa sa automaticky vypnú. Nabíjanie trvá v priemere až 6 hodín slnečného žiarenia, potom sa v noci zapnú na 8 až 12 hodín. Majú teda vynikajúce proporcionálne využitie prijatej energie a prevádzky!

KRÁSNY DIZAJN NA VŠETKY ROČNÉ OBDOBIA

Svietidlá majú jedinečný vzhľad, ktorý tvarom pripomína palmu, čo im dodáva ešte väčší šarm. Využijete ich ako dekoráciu v každom ročnom období.

VIAC INFORMÁCIÍ

Množstvo: 1 kus

Farba: Viacfarebná (automaticky zmení 7 rôznych farieb)

Napätie: 1,2V

Vonkajší materiál: ABS plast

Veľkosť: 65 x 35 cm

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.