- 33%
Zľava!

Shieldsafe Rfid Kreditná Peňaženka a darčeková karta

Cestujte po svete bez obáv s ShieldSafe RFID Kreditnou Peňaženkou. Navrhnutá na ochranu vašich digitálnych aktív, táto štýlová a módna peňaženka obsahuje technológiu blokovania RFID a ponúka dostatok miesta pre vaše karty, bankovky a mince.

19,99 29,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 19,99 / ks22x 16,99 / ks33x 14,99 / ks
 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: DenSaz Kategórií:

CHRAŇTE SVOJE CENNOSTI

Ochráňte svoje digitálne aktíva s ShieldSafe RFID Kreditnou Peňaženkou, ktorá obsahuje pokročilú technológiu blokovania RFID.

CHRAŇTE SVOJE CENNOSTI

ŠTÝLOVÁ A FUNKČNÁ

Zachovajte si módny štýl a zároveň majte karty, bankovky a mince usporiadané v elegantnom a priestrannom dizajne ShieldSafe RFID Kreditnej Peňaženke.

ŠTÝLOVÁ A FUNKČNÁ

ODOLNá A UNIVERZÁLNA

Vyrobená z odolného hliníka a s vodotesnou, ľahkou konštrukciou je ShieldSafe RFID Kreditná Peňaženka ideálna na každodenné použitie, ako aj na cestovanie a športové aktivity.

ODOLNá A UNIVERZÁLNA

NEODDELITEĽNÝ SPRIEVODCA

S vysokým lesklým povrchom a kompaktnými rozmermi je ShieldSafe RFID Kreditná Peňaženka ideálnym doplnkom pre akýkoľvek životný štýl, poskytujúca maximálnu bezpečnosť a pohodlie.

NEODDELITEĽNÝ SPRIEVODCA

TECHNICKÉ ÚDAJE

Materiál: hliníkFarba: čiernaVeľkosť: cca 7 × 11 × 3 cmMnožstvo: 1 kus

TECHNICKÉ ÚDAJE

Hodnotenia zákazníkov

  Monika

  Skvelá kúpa, ak hľadáte bezpečnú a štýlovú peňaženku!

  Michal

  Je veľmi kvalitne vyrobená a vyzerá skvele. Vrelo odporúčam!

  Sofia

  Milujem túto peňaženku! Ochrana RFID je naozaj užitočná a peňaženka je kvalitne vyrobená!

  Nina

  Ochranná funkcia je skvelá a cítim sa oveľa bezpečnejšie, keď viem, že sú moje karty v bezpečí pred akoukoľvek krádežou. Aj samotná peňaženka je veľmi štýlová a vyzerá skvele!

  Jakub

  Táto peňaženka je nevyhnutná pre každého, kto chce uchovať svoje kreditné karty v bezpečí pred krádežou ! Má dostatok priestoru na karty, hotovosť a ďalšie veci!

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://malaja.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/