- 29%
Zľava!

Ručná Štiepačka Dreva Splinterbust 19 X 10,3 Cm a darčeková karta

Predstavujeme vám SplinterBust rýchlu ručnú štiepačku na drevo, ktorá zmení ťažkú prácu s drevom na hru. Vyrobená z pevnej liatinovej ocele a oceľovým držiakom, táto štiepačka dreva zaručuje odolnosť a stabilitu. Jej prenosný dizajn s rúčkami umožňuje jednoduchú prácu a drevo sa s ňou ľahko prenáša.

23,99 33,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 23,99 / ks22x 20,99 / ks33x 17,99 / ks
 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: CepDrv-S Kategória: ,

ODOLNÁ VOČI KORÓZII

Čepeľ SplinterBust je vyrobená z liatinovej ocele, čo zaručuje výnimočnú kvalitu materiálu a odolnosť proti korózii. Rozlúčte sa s nekvalitnými štiepačkami, ktoré sa rýchlo a ľahko opotrebovávajú!

ODOLNÁ VOČI KORÓZII

STABILNÝ A BEZPEČNÝ DIZAJN

Pevný oceľový držiak a základňa štiepačky dreva SplinterBust zaisťujú nevídanú stabilitu a bezpečnosť pri práci. Pevne ju pripojte k drevu pre ešte efektívnejšie štiepenie dreva bez obáv o poškodenia stojanu.

STABILNÝ A BEZPEČNÝ DIZAJN

PRENOSNÁ A UNIVERZÁLNA

SplinterBust má rúčky s praktickým dizajnom, ktoré napomáhajú ľahkej manipulácii pri prenášaní dreva na akékoľvek miesto, či už je to táborák, chatka, karavan alebo kemping. Základňa slúži aj ako box, umožňujúci vám sekať a prenášať drevo tam, kde ho potrebujete.

PRENOSNÁ A UNIVERZÁLNA

JEDNODUCHÉ A BEZPEČNÉ POUŽÍVANIE

Zjednodušte si prácu s drevom pomocou štiepačky SplinterBust . Stačí umiestniť poleno do stojana, pevne ho upevniť a udrieť kladivom alebo iným kusom dreva. Žiadne riziko poranenia, len jednoduché a bezpečné štiepanie dreva s minimálnym úsilím.

JEDNODUCHÉ A BEZPEČNÉ POUŽÍVANIE

TECHNICKÉ ÚDAJE

Materiál: oceľ
Farba: čierna
Veľkosť: 19 x 10,3 cm
Počet: 1 kus

TECHNICKÉ ÚDAJE

Hodnotenia zákazníkov

  Miroslav

  Za mňa spokojnosť. Výrobok odporúčam.

  Michal

  Teraz mám drevo naštiepané rýchlo a bez veľkej námahy.

  Štefan

  Kúpil som si na chatu k táboráku a nemám jej čo vytknúť.

  Sofia

  Super ostrá a ľahká na manipuláciu. Som spokojný!

  Jakub

  Fantasticky sa mi s ňou pracuje!

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://malaja.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/