- 43%
Zľava!

Sparklemagic Sviatelné Vianočné Gule (3m) a darčeková karta

Vytvorte kúzelný vianočný rozprávkový príbeh so sviatelnými vianočnými gúľami SparkleMagic. Zvesťte ich ako záves a sledujte, ako priehľadné gule naplnené roztomilými figurínkami, umelým snehom, šištičkami a LED svetlami vytvárajú očarovávajúci lesk. Prepojte viacero svetelných závesov spolu a nechajte svoju tvorivosť rozvíjať a personalizujte si svoju vlastnú rozprávkovú výzdobu.

19,99 34,99

Vyberte si množstvo produktov a ušetrite
TOP VÝBER
11x 19,99 / ks22x 16,99 / ks33x 14,99 / ks
 • Bezpečné nakupovanie

 • Donáška domov

 • Ľahké návraty

Katalógové číslo: BozZoge Kategórií:

MAGICKÝ VIANOČNÝ ZÁVES

Pretvorte svoj domov na skutočnú vianočnú rozprávku s našimi sviatelnými vianočnými guľami SparkleMagic. Zavesťte ich ako záves a pozrite, ako sa magický lesk šíri po celej miestnosti, vytvárajúc neopakovateľnú sviatočnú atmosféru.

MAGICKÝ VIANOČNÝ ZÁVES

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI VÝZDOBY

Vďaka našemu jedinečnému dizajnu môžete jednoducho prepojiť viacero svetelných závesov SparkleMagic, čím vytvoríte dlhý reťazec týchto zábleskových vianočných ozdôb. Bez ohľadu na to, či chcete ozdobiť okná, steny, izbu alebo váš vianočný stromček, možnosti sú nekonečné.

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI VÝZDOBY

SVETIELKAJÚCE GULE S VIANOČNÝM MOTÍVOM

Naše vianočné gule od SparkleMagic sú vyrobené z priehľadných gúľ naplnených roztomilými figurínkami, umelým snehom, šištičkami a LED svetlami. Vyberte si zo štyroch očarujúcich motívov – vianočný stromček, jeleň, snehuliak a Santa Claus. Kombinujte a vytvorte si svoju vlastnú magickú a personalizovanú výzdobu.

SVETIELKAJÚCE GULE S VIANOČNÝM MOTÍVOM

VYTVOŘTE SI SVOJU VLASTNÚ ROZPRÁVKOVÚ VÝZDOBU

Čím viac svetelných gúľ SparkleMagic, tým lepšie! Prepojte viacero kusov spolu, aby ste vytvorili úchvatný 12 metrový reťaz gúľ so svetelným efektom, ktorý poháňa jedna zásuvka. Nechajte svoju fantáziu rozvíjať a prineste do vašich sviatkov rozprávkovú atmosféru.

VYTVOŘTE SI SVOJU VLASTNÚ ROZPRÁVKOVÚ VÝZDOBU

TECHNICKÉ ÚDAJE

Počet svetiel: 10 vianočných gúľ
4 rôzne motívy: vianočný stromček, jeleň, Santa Claus, snehuliak
Veľkosť: kábel dlhý 3 metre
Množstvo: 1 sada

TECHNICKÉ ÚDAJE

Hodnotenia zákazníkov

  Monika

  Proste ich milujem! Sú také dokonalé na sviatky!

  Miroslav

  Kúpil som si ich na výzdobu môjho balkóna na Vianoce a vyzerajú úžasne!

  Michal

  Aj keď sú svetlá vypnuté, stále sa lesknú a mojmu domu dávajú vianočnú atmosféru. Silne odporúčam!

  Štefan

  Skvelá kvalita! Kúpil som ich na vonkajší strom a v noci vyzerajú nádherné, keď sa rozsvietia. Som veľmi spokojný s mojim nákupom!

  Sofia

  Milujem tieto vianočné gule! Zavesil som ich do obývačky a ich lesk je nádherný!

Pridať recenziu
Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.

Ak je produkt na sklade, odosielame produkty do 2-4 pracovných dní, pokiaľ nie je uvedené inak.
Zmluvným partnerom pre doručovanie zásielok je Packeta, poskytovateľ si však vyhradzuje právo zvoliť si inú doručovaciu službu, ak mu to umožní efektívnejšie zrealizovať objednávku. Doručenie zvyčajne prebieha v dopoludňajších hodinách a pred doručením budete upozornení doručovacou službou e-mailom alebo SMS alebo telefonicky.

Ak s tovarom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť do 14 dní po obdržaní balíka alebo výmene. Vráťte produkt v pôvodnom obale a môžete vyplniť online formulár na rýchle a jednoduché zrušenie. Viac informácií o výmene a vrátení tovaru nájdete tu: https://malaja.sk/reklamacia-a-vratenie-tovaru/