-48%

Spievajúci sob, tučniak alebo koláčik DSINGY® a darčeková karta

S nimi bude sviatočná atmosféra ešte uvoľnenejšia a veselšia. Hračka, ktorá vždy vyčarí deťom aj starším úsmev a vykúzli nezabudnuteľné prázdniny.

Vymazať

20,99

Počet:
Najpredávanejšie
1x 20,992x 17,903x 15,90
Katalógové číslo: BozToy Kategórie: , ,

👉 VÝHODY:

✅ 3 postavy podľa vlastného výberu (sob, tučniak alebo koláčik)
✅ Hračka, ktorá vydáva zvuky a je zábavná
✅ Krásne navrhnuté obrázky
✅ Skvelý darček alebo dekorácia

👉 PRE UVOĽNENÚ ATMOSFÉRU

Je to ideálna hračka, ktorá rozveselí spoločnosť alebo poteší deti. Spievajúci sob, tučniak alebo koláčik s vianočným klobúkom zaistia veľa šťastných chvíľ. Ich zvuky, roztomilý obraz, žiariace efekty a pohyb rýchlo očaria každého.

👉 NA DOMÁCE DEKORÁCIE

Aj keď je hračka tichá, upúta pozornosť – tentoraz pre jej roztomilý vzhľad. Ľahko ho využijete ako nádhernú dekoráciu, ktorá uvoľní atmosféru v miestnosti. Umiestnite ho na poličku, vianočný stromček alebo stôl – všade urobí zvláštny dojem!

👉 DARČEK, KTORÝ POTEŠÍ KAŽDÉHO

Viete si predstaviť reakciu dieťaťa (ale aj niekoho staršieho), ktorá mu vyčarí úsmev na tvári? Darujte darček na nezaplatenie, ktorý vám poskytne nezabudnuteľné chvíle počas celého roka, nielen počas sviatkov.

👉 JEDNODUCHÉ NABÍJANIE CEZ USB KÁBEL

Keď sa hračka vybije tak ju jednoducho pripojte k USB káblu a nabite ju. Už nikdy nebudete musieť kupovať batérie. Má dlhú životnosť, keďže je vyrobený z ABS plastu a potiahnutý plyšovým materiálom. S výškou 35 cm a realistickým vzhľadom určite rýchlo upúta.

V balení dostanete 1 kus vybranej hračky.

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.