-26%

Pelerína pre bábätká v tvare medvedíka a darčeková karta

Dieťa sa bude cítiť ako na obláčiku. Oblečte ho do mäkkej, pohodlnej a roztomilej peleríny v tvare medvedíka.

Vymazať

27,99

Počet:
Najpredávanejšie
1x 27,992x 23,903x 20,90
Katalógové číslo: BabyWrap Kategórie: ,

VÝHODY:

✅ Mimoriadne pohodlné
✅ Ideálne pre citlivú pokožku
✅ Hrejivý a mäkký materiál
✅ Najpraktickejší darček pre deti

👉 DIEŤA SA BUDE CÍTIŤ AKO V OBLÁČIKU

Doprajte svojmu drobcovi ten najpohodlnejší pelech, v ktorom sa bude v cítiť ako medvedík. Pohodlný, uvoľnený a s množstvom tepla. V okamihu pocíti pohodlie materiálu, ako keby ležal na najjemnejšom obláčiku. V peleríne s tvarom medvedíkom bude vaše dieťa ešte roztomilejšie! Nebudete ho môcť spustiť z očí.

👉CITLIVÁ POKOŽKA VÁM POĎAKUJE

Predstavte si jemnú detskú pokožku, takú nedotknutú, prirodzenú a samozrejme jemnú. V tejto peleríne ho nebude nič rušiť, bude dýchať, akoby to bol ten najčerstvejší vzduch. Ľahká tkanina zabraňuje prehrievaniu a udržuje novorodenca v pohodlí. Luxus, ktorý si malý drobec rozhodne zaslúži.

👉 MULTIFUNKČNÉ

Pelerínu je možné použiť aj na prebaľovanie, ako deku do kočíka, na spanie, po umytí a pod. V nej sa drobec bude cítiť bezpečne a pohodlne v rôznych situáciách. Pelerína je vďaka svojej kvalite úžasne prispôsobivá a vhodná pre chlapcov aj dievčatá. Je to výborný a mimoriadne praktický darček.

VIAC INFORMÁCIÍ

Farba: modrá a ružová
Materiál: 100% polyester

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.