-32%

Reflexné / ochranné samolepky na auto (2 + 2 ZADARMO)

Reflexné ochranné nálepky, ktoré zlepšujú vzhľad vášho automobilu a chránia ho pred nárazmi.

Nie je na sklade

Katalógové číslo: AvtoKluka Kategórie:


MODERNÝ VZHĽAD AUTOMOBILU

Ochranné reflexné nálepky, ktoré zlepšujú vzhľad vášho automobilu a zároveň ho chránia. Nálepky sú krásnej modrej farby a odrážajú svetlo. Vaše auto bude pôsobiť veľmi moderne a športovo, zároveň bude chránené pred nárazmi a lepšie viditeľné na ceste.

 

OCHRANA PRED NÁRAZOM

Žiadny strach z výtlkov a hrčiek na aute. Pomocou týchto reflexných nálepiek môžete svoje auto chrániť pred nárazmi. Nálepky fungujú ako nárazník a udržiavajú vzdialenosť medzi dverami vozidla a stenou alebo iným predmetom automobilu. Skvelé do malých priestorov a pri otváraní dverí na úzkych parkoviskách.

 

PRE VŠETKY TYPY AUTOMOBILOV

Nálepky sú univerzálne a vhodné pre všetky typy automobilov. Inštalujú sa veľmi ľahko, nalepíte ich na hák všetkých 4 dverí automobilu a pod hák (takže na každých dverách sú dve nálepky). Nálepky nepoškodzujú auto a nezasahujú do otvárania dverí.

REFLEXNÉ ŠTÍTKY PRE LEPŠIU VIDITEĽNOSŤ

Ochranné štítky sú navrhnuté ako odrazy. Keď sa odrážajú svetlá (napr. Auto idúce oproti), mierne sa rozsvietia. S nimi budete na ceste viditeľnejší a následne bezpečnejší. Ostatní účastníci cestnej premávky si vás všimnú omnoho rýchlejšie.

V balení dostanete 4 reflexné / ochranné nálepky, na všetky dvere automobilu (2 + 2 ZADARMO).