-39%

Držiak na mobilný telefón – TELFIX® a darčeková karta

Držiak mobilného telefónu TELFIX® na spätné zrkadlo predstavuje nový spôsob pripevnenia smartfónu k autu. Výkonné pružiny udržia vaše zariadenie na bezpečnom mieste aj na nekvalitných cestách.

zľava : 14,00 (39%)

Na sklade (dostupné na objednávku)

21,90

Počet:
Najpredávanejšie
1x 21,902x 18,903x 16,90
Katalógové číslo: AvOGL Kategórie: , ,

OTOČENIE O 360 STUPŇOV

Držiak spätného zrkadla s otočnou hlavou o 360 stupňov vám poskytne ten najlepší pozorovací uhol na zaistenie bezpečnej jazdy. Telefón môžete umiestniť ľubovoľným smerom (horizontálne, vertikálne atď.) a užívať si pohodovú jazdu. S dvomi kĺbmi a možnosťou nastavenia horného kĺbu v smere dopredu-dozadu a spodného guľového kĺbu, možnosť nastavenia uhla.

MAXIMÁLNE STABILNÉ

Vďaka silnému napätiu pružín a 4-uhlovému dizajnu zámku je držiak telefónu pevne pripevnený k spätnému zrkadlu, vďaka čomu je zariadenie počas jazdy na mieste. Kompatibilné so všetkými typmi áut a mobilných zariadení.

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Na nastavenie držiaka telefónu nie sú potrebné zložité nástroje a znalosti, stačí pripevniť zrkadlové klipy, vložiť telefón do kolísky a práca je hotová, potom môžete telefón otočiť alebo nastaviť do uhla, ktorý vám najviac vyhovuje

TECHNICKÁ INFORMÁCIA

Farba: Čierna
Materiál: ABS plast
Je použiteľný pre väčšinu typov mobilných telefónov

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.