-44%

Protislnečná clona do auta a darčeková karta

zľava : 16,00 (44%)

Na sklade (dostupné na objednávku)

19,99

Počet:
Najpredávanejšie
1x 19,992x 16,903x 14,90
Katalógové číslo: AvMarel Kategórie: ,

TEPELNÁ IZOLÁCIA A OCHRANA proti slnečnému žiareniu

Tato clona na čelné sklo vášho automobilu je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu z hliníkovej fólie na ochranu pred veľkým množstvom tepla a odráža slnečné žiarenie, ktoré môže účinne znižovať teplotu vo vnútri vozidla a predchádzať poškodeniu a starnutiu interiéru vozidla.

V AUTE BUDE MENEJ HORÚCO

Clona je odolná voči UV žiareniu a teplu a odráža slnečné svetlo. Auto primerane zatemní a ochráni ho pred vnikajúcim teplom dovnútra. Skvelé na cesty a horúce letné dni. Aj po niekoľkých hodinách pobytu na slnku bude mať vaše auto príjemnú teplotu vhodnú na jazdu.

KOMPATIBILNÉ S RÔZNYMI AUTOMOBILMI

Vnútorná slnečná clona čelného skla v tvare dáždnika je vhodná pre takmer všetky typy automobilov. Vhodné pre menšie aj väčšie autá. Povinný cestovný doplnok!

ĽAHKÁ INŠTALÁCIA 

Inštalácia slnečnej clony do auta je veľmi jednoduchá. Otvoríte ju ako dáždnik a vložíte do čelného skla. Slnečná clona dobre sedí na čelnom skle a auto úplne zatemní a ochráni ho pred UV žiarením a teplom.

Po použití slnečnú clonu jednoducho zatvorte ako dáždnik a uložte ju do priloženej tašky a uložte ju niekde do auta tak, aby bola vždy na dosah.


Rozmery: cca. 125x65cm

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.