-33%

Automatický systém zalievania rastlín (12 kusov)

  • Vaše rastliny budú vždy dobre napojené
  • Rýchle alebo pomalé kvapkanie
  • Pre rôzne druhy rastlín
  • Veľmi praktické a ľahko použiteľné
  • V jednom balení je 12 kusov.
zľava : 10,00 (33%)

Na sklade (dostupné na objednávku)

19,99

Počet:
Najpredávanejšie
1x 19,992x 16,903x 14,90

Ak si objednáte TERAZ, dostanete produkt medzi:
28.05.2022 - 01.06.2022

Katalógové číslo: AvtoZaliv Kategórie:

ZALIEVA MIESTO VÁS

Od tejto chvíle si už nemusíte robiť starosti s tým, či sú vaše rastliny dostatočne polievané. Tento zavlažovací systém je automaticky zavlažuje kvapkaním. Veľmi praktické použitie a vaše rastliny budú vždy dobre zavlažené.


2 SPÔSOBY KVAPANIA

Rýchle alebo pomalé kvapkanie. Upravte rýchlosť kvapkania pre každú rastlinu zvlášť. Odkvapkávanie je možné nastaviť od 0 do 60 kvapiek / 1 sekundu. Odkvapkávanie môže trvať 1 – 15 dní, v závislosti od veľkosti fľaše, ktorú dáte na polievačku. Množstvo vody môžete upraviť pre každú rastlinu zvlášť.

PRE RÔZNE TYPY RASTLÍN

Vhodné pre veľké aj malé rastliny, sadenice zeleniny, črepníkové rastliny, kríky, kvety … Zavlažovací systém je kompatibilný s rôznymi fľašami, malými aj veľkými (napríklad fľaša s vodou, sóda, koks …). Zvážte veľkosť rastlín: dvojlitrová fľaša je vhodná len pre väčšie rastliny, menšie rastliny by boli takouto fľašou príliš zalievané.

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Používanie zavlažovacieho systému je veľmi jednoduché. Naplňte fľašu vodou a vložte ju do zavlažovacej trysky, určte množstvo kvapkania a pripevnite systém k zemi. V hornej časti fľaše urobte niekoľko otvorov pre lepšiu dávku vody.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Materiál: ABS plast
Farba: zelená a modrá
Veľkosť: 13,5 cm x 3 cm
V balení nájdete 12 kusov