-29%

Vianočný kalendár so zberateľskými šperkami a darčeková karta

Aj u vás je vianočná eufória, ktorá nás každé leto vracia späť a ktorú si užívame nielen pre atmosféru, ale aj pre množstvo darčekov, ktoré dostávame od našich blízkych a priateľov. Pre tohtoročné mimoriadne zaujímavé prekvapenie sme pre vás pripravili špeciálnu sadu, v ktorej sa ukrývajú zberateľské strieborné vianočné kúzla.

zľava : 12,00 (29%)

Dostupné na objednávku

28,99

Počet:
Najpredávanejšie
1x 28,992x 24,903x 21,90
Katalógové číslo: AdvZap Kategórie: , ,

👉 PERFEKTNÝ VIANOČNÝ DARČEK

Ak chcete obdarovať svoje deti, priateľku, manželku alebo mamičku, nič nepokazíte výberom tejto adventnej sady, ktorá sa skladá z 24 kusov, z toho 22 kusov príveskov a 2 kusov náramkov. Bude veľmi zábavné sledovať, ako si každý deň navliekajú na svoj prázdny náramok nový prívesok s vianočnou tematikou. Samozrejme, môžete si takýto darček vyrobiť aj pre seba a užiť si toto zvláštne čaro. Prívesky sú v tvare zvončekov, jeleňov, snehových vločiek, vianočných stromčekov, snehových vločiek atď.

👉 PREKVAPENIE V PODOBE TAJOMNÉHO KALENDÁRA

Kalendár Merry Christmas je špeciálna forma sviatočného kalendára, ktorý vám každý deň odhalí nový prírastok, ktorý si jednoducho navlečiete na priložený náramok. Určite poznáte tie adventné vianočné koledy, ktoré obsahujú malé čokoládky, v podobe sviatočných obrázkov, však?

Tieto adventné kalendáre sú však vyrobené podobným spôsobom, až na to, že namiesto sladkého prekvapenia ukrývajú žiarivé zberateľské darčeky, z ktorých budú obdarovaní určite nadšení.

👉 ŠPECIÁLNE FUNKCIE VIANOČNÉHO KALENDÁRA

– S denným odpočítavaním do Vianoc objavíte nové prekvapenie, ktoré vás nechá bez slov,
– tajomne strážené prívesky budú starostlivo zbierané na náramku každý deň od 1. do 22. decembra;
– náramok, vyrobený z kvalitnej zliatiny, dĺžka 16cm + retiazka 5cm,
– bezpečný materiál, ktorý nespôsobuje alergie,
– Prívesky sú extrémne ľahké a vyrobené z netoxického plastu a zliatiny.

Ak chcete k náramku pridať kúzlo, jednoducho odskrutkujte prednú časť, navlečte ich a potom ho premiestnite na zadnú stranu. Tu je návod, ako sú bezpečne nainštalované.

Kupujúci má nárok na zľavu pri prvom nákupe. Pri tomto nákupe je okrem produktu predmetom kúpy aj darčeková karta, ktorej kúpna cena sa rovná výške zľavy, ktorú kupujúci na produkt získa.