Dodanie a vrátenie

DODANIE A VRÁTENIE

DODANIE

Doručenie pre nás vykonáva partner GLS.
Cena doručenia je 3,50 € a ponúkame aj možnosť rýchleho doručenia, ktorého cena je 5,00 €. V prípade dobierky je potrebné doplatiť 1,99 €. Týmto nákladom sa môžete vyhnúť platbou kreditnou kartou.

Zakúpený tovar zasielame len do krajín Európskej únie.

VRÁTENIE

Spokojný zákazník je našou radosťou, preto chceme, aby ste v našom internetovom obchode nakupovali bez starostí a spokojne. Preto Vám umožňujeme tovar vrátiť. Chápeme, že ste si produkt zakúpili bez toho, aby ste ho videli alebo testovali.

Ak nie ste spokojní s produktom, jednoducho ho vráťte a vymeňte za iný, ale môžeme vám vrátiť peniaze. Do 14 dní od nákupu nám dajte vedieť, že zakúpený produkt si neželáte a do 14 dní musíte zakúpený produkt vrátiť nenosený, nepoškodený, v pôvodnom obale s nálepkami a alebo Pay Pall účet alebo faktúra alebo prevodom na bankovú kartu potvrdenie. Do 14 dní od prijatia produktu vám bez akýchkoľvek otázok alebo komplikácií vymeníme alebo vrátime kúpnu cenu. Jediné náklady, ktoré Vás zaťažujú, sú náklady na vrátenie tovaru – poštovné od Vás k nám (výnimkou sú poškodené alebo chybné produkty). V prípade výmeny tovaru hradíte aj náklady na opätovné zaslanie tovaru – poštovné od nás k Vám.

Postup vrátenia

  1. Ak chcete produkt zmeniť alebo vrátiť, dajte nám vedieť a zašlite ho nepoškodený, nenosený, v pôvodnom obale spolu s faktúrou na adresu predajne Malaja, ktorú v Slovinsku zastupuje Kompetentnost d.o.o. Adresa pre vrátenie tovaru je Podgorje 31 A, 9253 Apače, Slovinsko. Priložte aj vyplnený formulár na vrátenie, ktorý nájdete nižšie.
  2. Môžete nám napísať aj na e-mail info@malaja.sk a zaslať nasledovné údaje: meno, priezvisko, adresa, pošta, email, telefónne číslo, názov a kód položky uvedenej na faktúre, uveďte ak ide o výmenu alebo vrátenie produktu. V prípade vrátenia produktu uveďte aj transakčný účet a názov banky, na ktorú Vám vrátime peniaze. V prípade poškodenia počas prepravy to prosím výslovne uveďte. Ak chcete v budúcnosti poskytovať úspešné služby, môžete nám uviesť dôvod výmeny alebo vrátenia peňazí.

FORMULÁR 


Stiahnite si a vyplňte formulár, ktorý spolu s faktúrou a produktom zašlete na našu adresu.

NIEKOĽKO TIPOV

Možnosť vrátenia alebo výmeny produktov je určená tak, že ak s produktmi nebudete spokojný, môžete bez problémov odstúpiť od kúpy. To znamená, že máte aj určité povinnosti. Ak chcete umožniť výmenu alebo vrátenie produktov, postupujte podľa nižšie uvedených tipov.

  • Opatrne otvárajte obal a uchovávajte ho neporušený.
  • Faktúru si uschovajte, pretože obsahuje adresu, na ktorú môžete balík vrátiť.
  • Výrobok si podrobne prezrite, v prípade potreby dôkladne otestujte – dávajte pozor, aby ste výrobok nepoškodili.
  • Neodstraňujte štítky, kým si nie ste istí, že si produkt ponecháte.